DESPERADOS HIGHJUMP
4. 8. 2017

Ve dnech 4. a 5. srpna 2017 se v lomu v Hřiměždicích u Příbrami uskuteční 18. ročník otevřeného Mistrovství České republiky v cliffdivingu, tedy ve skocích do vody ve volné přírodě. Je to výjimečná událost léta, která spojuje extrémní sporty se zábavou a hudebním programem a představí přední světové skokany a skokanky cliffdivingu. Je inspirací pro všechny věkové kategorie. 

Letošní novinkou a dárkem pro Highjump k jeho 18. narozeninám bude posunutí závodní skokanské výšky na 20 metrů nad hladinou lomu. Návštěvníci tak budou svědky závodů z platformy vysoké 20 a 16 metrů. Tradičně nebude chybět závod na speciální 5 metrů vysoké houpačce.

Na dech beroucí akrobatické kousky a pohodou nabité odpoledne naváže večírek, o kterém se bude celý rok vyprávět!

Hudební program bude koncipován na dvou podiích, hlavní hvězdou bude britská DJská dvojice Stanton Warriors a projekt Smash Hifi Live s bývalým členem skupiny The Prodigy. 

Dalším hudebním headlinerem akce bude tuzemká formace Wohnout. Kapela působící na hudebních podiích od roku 1996 patří mezi stálice tuzemské scény. Na Highjump se pop punková kapela vrací po několikaleté odmlce, a tak se fanoušci mohou těšit na zásadní skladby, které ovlivňovaly generace. 

Přijďte si užít adrenalinovou zábavu a skvělé doprovodné programy!

 

stredocesky-kraj