Blog

Vstup do roku 2018 Sokolu Pardubice nevyšel

08. 01. 2018

 

Skóre sobotního duelu otevřel svou čtrnáctou brankou v sezóně pardubický střelec Michal Janeček. To ovšem bylo naposledy, co Sokol v zápase vedl. Ještě do konce první části domácí skóre otočili zásluhou dvou gólů Kuchariče. Od té doby už Východočeši pouze dotahovali.

Na začátku druhé třetiny vyrovnal Jan Kourek, ovšem Moravané přispěchali s odpovědí a ve 28. minutě vrátil Znojmu vedení Kučera. Nejlepší pardubický střelec Jan Kourek ještě dokázal znovu vyrovnat, když zužitkoval přihrávku Formánka. Poté však přišla další znojemská odpověď a to hned dvojnásobná. Za stavu 5:3 pro domácí vykřesal naději v samotném závěru prostředního dějství Michal Janeček.

Sokol však v tomto uktání nepodal takticky zdařilý výkon a ve třetí třetině se už i přes místy velký tlak nedokázal dostat na dostřel. Koncentrovaný domácí celek naopak po celý zápas těžil ze smrtících protiútoků, které mu vycházely náramně. V rozmezí od 47. do 48. minuty se Znojmo trefilo dvakrát a Sokol poté sáhl k dlouhé hře se šesti hráči v poli. Ani tato varianta nepřinesla potřebné snížení, Znojmo navíc využilo odkrytou hostující klec a v závěru upravilo na konečných 4:9 z pardubického pohledu. „Když si necháme dát šest nebo sedm gólů z brejků, tak nemůžeme v žádném případě pomýšlet na zisk bodu. Znojmu gratuluju k výhře,“ řekl po utkání pardubický trenér Milan Koubek.

Sokol si tak připsal čtvrtou prohru v řadě a nachází se na sedmém místě Tipsport Superligy. V dalším kole čeká pardubický tým v neděli 14. ledna na Dašické Brno.

19. kolo Tipsport Superligy: TJ Znojmo LAUFEN CZ - Sokol Pardubice 9:4 (2:1, 3:3, 4:0)

 Branky a asistence Pardubic: 08:06 Michal Janeček (Přemek Pakosta), 23:27 Jan Kourek (Petr Němeček), 29:25 Jan Kourek (Radek Formánek), 39:56 Michal Janeček (Filip Krigovský)

Sestava Pardubic: Levínský Jakub, Musil Petr - Oubrecht Václav, Janeček Michal, Brychta Karel, Kourek Jan, Dlesk Tomáš, Pakosta Přemek, Ďopan Marek, Němeček Petr, Petr Patrik, Bílý Jan, Kunt Ondřej, Teichman Ivo, Formánek Radek, Gregor Lukáš, Krigovský Filip

Více informací naleznete na www.florbalpardubice.cz nebo na facebook.com/sokolpardubice.

Nový komentář: