Blog

TZ Pardubice chtějí udržet skvělou domácí bilanci.

12. 11. 2017

Po reprezentační přestávce čeká pardubický A tým nabitý program. Do konce kalendářního roku zbývá odehrát ještě osm kol a právě předvánoční období často rozhoduje o úspěšnosti celé sezóny. Sokol by rád potvrdil dvě důležité výhry v neděli na Dašické, kde vyzve ostravské FBC.

Sokol má letos jednu z nejlepších obran v lize, do které se po dlouhé pauze vrátil dvacetiletý Daniel Škeřík. „Pauzu od posledního zápasu jsem měl skoro deset měsíců. Bylo to kvůli operaci kolena, kde jsem měl velký výrůstek a o ten se mi celou dobu brousil vaz. Teď už je ale všechno super, vše drží jak má a já se cítím i fyzicky skvěle,“ říká Daniel Škeřík.

Východočeši si stále drží výbornou formu, což potvrdili před reprezentační pauzou, kdy porazili Spartu i Bohemians. „Zatím nám to vychází skvěle, získali jsme větší sebevědomí a naposledy urvali dvě velice důležité výhry se soupeři, se kterými budeme bojovat o příčky zaručující play off. Já osobně vidím největší změnu hlavně v tom, že hrajeme z opravdu zabezpečené obrany a sázíme na rychlé brejky,“ myslí si Škeřík.

Stejnou formu jako Sokol si momentálně drží i jeho nedělní soupeř - FBC Ostrava. Desátý celek Tipsport Superligy zůstává zatím poněkud za očekáváním, což vyústilo ve změnu trenéra, Martina Smetáka nahradil v roli hlavního kouče Michal Trunkát. A poslední dva duely vyšly Ostravanům i výsledkově, o gól si poradili s Libercem i Otrokovicemi. „Na zápas s Ostravou se už těšíme. Očekávám jako vždy s nimi zápas plný osobních soubojů a boj o každý kousek hřiště. My jsme připraveni a já věřím, že tuhle bitvu vyhrajeme,“ dodává Daniel Škeřík.

11. kolo Tipsport Superligy Sokol Pardubice – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (12.11., 17:00, SH Dašická)

Více informací naleznete na www.florbalpardubice.cz nebo na facebook.com/sokolpardubice.

Nový komentář: