Blog

Sokol Pardubice čeká důležitý zápas

16. 02. 2018

Už pod novým trenérským vedením míří Pardubice do ostravské ČPP Arény, kde se střetnou s Ostravou, která je v tabulce hned za nimi na devátém místě. Tři kola před koncem má Sokol na svého sobotního soupeře šestibodový náskok, hraje se tedy o hodně. Pardubice si v případě vítězství zajistí svou historicky první účast ve vyřazovacích bojích, pokud neuspějí, postup si zkomplikují.

Je to zápas, který může rozhodnout o osudu celé sezóny. Všechno máme ve svých rukách a rádi bychom konečně nakoukli do vysněného play off. Samozřejmě chceme nastoupit do zápasu s čistou hlavou a jít do něj jako do každého jiného,“ je si vědom důležitosti duelu univerzál Filip Krigovský.

Kdybychom rozdělili základní část na dvě poloviny, tak jsou naše výkony jako den a noc. Věřím, že s příchodem nového trenérského týmu si každý hráč uvědomí, co naší hru zdobilo v úvodu sezóny,“ říká Krigovský. Sokol doufá, že právě změna na trenérském postu, kdy Milana Koubka nahradil na postu hlavního trenéra Ladislav Štancl, bude impulsem k návratu k výkonům z první části sezóny. Východočeši se trápí, z posledních osmi zápasů vydolovali pouhé tři body.

Na hřišti Ostravy navíc Východočeši prohráli hned pět ze sedmi zápasů. První letošní měření sil ale skončilo výhrou Pardubic 8:6. „Vzhledem k důležitosti souboje očekávám spíše trpělivou hru se zabezpečenými obranami. Tlak bude především na domácích, oni musí zvítězit za každou cenu,“ uzavírá Krigovský.

Sokol připravil pro své fanoušky mimořádnou akci. Od 17 hodin budou moci všichni příznivci pardubického A týmu společně sledovat projekci utkání na promítacím plátně v Kavárně Nota.

24. kolo Tipsport Superligy: FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Sokol Pardubice (17.2. 17:00, ČPP Aréna Ostrava)

Více informací naleznete na www.florbalpardubice.cz nebo na facebook.com/sokolpardubice.

Nový komentář: