Blog

Pardubičtí florbalisté přezimují na šesté příčce

19. 12. 2017

Pardubičtí florbalisté vyrazili v pátek do Mladé Boleslavi, tedy na půdu toho času druhého týmu tabulky. Úvodní třetinu Sokol vůbec nezvládl. Dostal tři góly a mohl být rád, že po hrubých chybách nedostal další. Ve druhé třetině se na gól čekalo až do třicáté minuty, kdy se prosadil Curney a domácí vedli už o čtyři branky. Sokol poprvé skóroval z přesilové hry, kdy se dostal k odraženém míčku Jan Kourek a trefil se nad rameno domácího brankáře Bauera. Poslední třetina se hrála ve stylu nahoru dolů. Domácí z toho vytěžili hned dvě branky a rozhodli o osudu utkání. Světlým pardubickým momentem byla premiérová trefa Petra Černého v nejvyšší soutěži. „Utkání rozhodla první třetina, do které jsme nastoupili vlažně. Soupeř pak nepustil zpátky do zápasu a výsledek si zkušeně pohlídal,“ řekl po utkání trenér Milan Koubek.

V posledním utkání roku 2017 pak Sokol přivítal v neděli ve vánočním zápase Chodov. Začátek utkání Sokol zaspal a záhy prohrával už o dvě branky. Chodov na hřišti dominoval a po celý zbytek zápasu postupně zvyšoval svůj náskok. Východočeši se během šedesáti minut nedostali do zápasu a jejich jediné branky vsítili Tomáš Dlesk a Radek Formánek. Nakonec z toho bylo hrozivě vypadající skóre 2:11. „Zápas se nehodnotí vůbec dobře, ani nevím, k čemu bych to přirovnal. Chodov má spoustu hráčů z reprezentace a vůbec nás nepustil do utkání,“ řekl po utkání útočník Tomáš Dlesk.

Superliga má nyní na programu vánoční přestávku a Sokol nastoupí k dalšímu utkání 6. ledna, kdy zajíždí na hřiště Znojma.

 

17. kolo Tipsport Superligy: TECHNOLOGY FLORBAL MB – Sokol Pardubice 6:2 (3:0, 1:1, 2:1)

Branky a asistence Pardubic: 31:39 Jan Kourek (Marek Ďopan), 59:19 Petr Černý (Jan Bílý)

Sestava Pardubic: Levínský Jakub, Musil Petr – Oubrecht Václav, Janeček Michal, Brychta Karel, Kourek Jan, Teichman Ivo, Dlesk Tomáš, Gregor Lukáš, David Žáček, Ďopan Marek, Němeček Petr, Krigovský Filip, Petr Patrik, Bílý Jan, Formánek Radek, Škeřík Daniel, Kunt Ondřej, Černý Petr, Slabý Lukáš

 

18. kolo Tipsport Superligy: Sokol Pardubice – FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:11 (0:2, 0:4, 2:5)

Branky a asistence Pardubic: 44:14 Tomáš Dlesk (Jan Kourek), 56:39 Radek Formánek (Jan Kourek)

Sestava Pardubic: Levínský Jakub, Musil Petr – Oubrecht Václav, Janeček Michal, Brychta Karel, Kourek Jan, Teichman Ivo, Dlesk Tomáš, Gregor Lukáš, Pakosta Ondřej, Ďopan Marek, Němeček Petr, Krigovský Filip, Petr Patrik, Bílý Jan, Formánek Radek, Škeřík Daniel, Kunt Ondřej, Černý Petr, Slabý Lukáš

 

Více informací naleznete na www.florbalpardubice.cz nebo na facebook.com/sokolpardubice.

 

Nový komentář: