Blog

BC Kolín: Online prodej vstupenek zahájen

07. 12. 2017

Online prodej vstupenek spuštěn! Na domácí zápasy BC Geosan Kolín si nově můžete zakoupit svá oblíbená místa s předstihem z pohodlí domova. Online si rovněž můžete zakoupit permanentku na veškerá domácí utkání kolínských basketbalistů.

Své vstupenky si zakupte na webových stránkách www.bckolin.cz v sekci vstupenky.

Sobotní utkání s mmcité+ Brno

V sobotu od 17:45 budeme hostit brněnské mmcité+. Své vstupenky si můžete zakoupit na webových stránkách www.bckolin.cz nebo před zápasem na pokladně v hale. Prodej vstupenek na pokladně bude zahájen v 16:45. Pro vpuštění do haly je nutné předložit vstupenku pracovníkům s čtečkami, které oskenují kód vstupenky. Držitelé permanentek a VIP předkládají své karty.

Členové BC Kolín jsou držiteli klubové karty, která je na jméno s unikátním kódem. Při zakupování vstupenky předloží průkaz a držiteli je uplatněna 100 % sleva na vstupenku. Pracovníkovi s čtečkou předkládá jak klubovou kartu, tak i vstupenku.

Návštěvníci, kteří zakoupí vstupenku online nemusí čekat ve frontě k pokladnám a mohou jít rovnou ke čtečkám. Pokud budou volit zakoupení vstupenek na místě, žádáme, aby do haly dorazili s dostatečným časovým předstihem.

Cena permanentky je 1.200,- Kč (vstup na všechna domácí utkání Kooperativa NBL a Českého poháru).

Vstupné na utkání činí 80,- Kč.

Děti do 10 let a držitelé průkazů ZTP a ZTP/P mají vstup zdarma.

Sleva pro členy BC Kolín ve výši 100% z ceny vstupného.

Nový komentář: